Alfa Communications consultants are responsible for activities connected primarily with media relations, crisis communications and social media. We appreciate high engagement of Alfa Communications consultants, their efficiency, professionalism, reliability and punctuality. Alfa Communications has also conducted a very successful and fruitful media training for our General Manager of AAA AUTO in Poland which proved very helpful during interviews which followed soon after.

Michal Hackl
Group PR Manager | AAA AUTO International

W imieniu Gilead Sciences Poland potwierdzam, że Alfa Communications wykonuje usługi na rzecz naszej firmy efektywnie, ze znajomością branży ochrony zdrowia, potrzeb organizacji pozarządowych i naszych partnerów, a także mediów. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie, rzetelność, terminowość i kreatywność agencji, której usługi polecam z pełnym przekonaniem.

Paweł Mierzejewski
Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych | Gilead Sciences Poland

Doceniamy wiedzę i doświadczenie konsultantów Alfa Communications, a także ich zaangażowanie, sprawność organizacyjną oraz terminowość realizowanych zadania. Wszystkie działania zrealizowane zostały profesjonalnie i z należytą starannością. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Alfa Communications jako rzetelnego i kompetentnego partnera.

dr. n med. Barbara Daniluk-Kula
Z-ca Dyrektora Krajowego Centrum ds. Aids

Z dużą odpowiedzialnością polecam usługi Alfa Communications, z którą współpracujemy od 2014 roku w zakresie programów społecznych w obszarze promocji zdrowia. Konsultanci Alfa Communications wyróżniają się elastycznością, rzetelnością i efektywnością, a ich wieloletnie doświadczenie w kontaktach z mediami, kluczowymi specjalistami zdrowia oraz w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi pomaga skutecznie zrealizować założone cele.

Magdalena Ankiersztejn-Bartczak
Prezes Zarządu | Fundacja Edukacji Społecznej

Pragnę wyrazić szczególne uznanie dla Pana Andrzeja Kropiwnickiego za zaangażowanie i sumienność w administrowaniu niezwykle skomplikowanego i wymagającego projektu Pro-Health 65+ Health Promotion and Prevention of Risk – Action for Seniors. W ogromnym stopniu to Pana praca przyczyniła się do sukcesu całego projektu, który umocnił również pozycję Instytutu Zdrowia Publicznego UJ CM jako wiodącego instytutu naukowego w Polsce.

Dr hab. Christoph Sowada
Dyrektor Instytutu Zdrowia Publicznego UJ CM

Alfa Communications świadczyła kompleksowe usługi w zakresie public relations, począwszy od określenia strategii komunikacji dla Spółki i marki, poprzez bieżące relacje z mediami, działania w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej, aż po zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, prowadzenie relacji inwestorskich oraz projektów z zakresu Corporate Social Responsibility. Przez cały okres współpracy konsultanci Alfa Communications wykazywali się wysokim poziomem profesjonalizmu i jakości świadczonych usług, realizując zadania z należytą starannością.

Marta Konopacka
Dyrektor Public Relations
Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o.
Firma Oponiarska Dębica S.A.

Z wielką przyjemnością polecam usługi firmy Alfa Communications, z którą Fundacja Gwiazda Nadziei współpracuje od 2013 roku przy organizacji szeregu konferencji prasowych, happeningów oraz działań w mediach społecznościowych. Przy każdym z realizowanych projektów – zarówno tych jednodniowych, jak i wielomiesięcznych, prowadzonych m.in. na profilu FB Gwiazdy Nadziei – konsultanci Alfy mieli doskonałe efekty, wykazywali się wiedzą merytoryczną i zaangażowaniem. Gorąco rekomenduję ich usługi w realizacji kampanii edukacyjnych w obszarze zdrowia, w czym Alfa specjalizuje się od lat.

Barbara Pepke | Prezes Fundacji Gwiazda Nadziei

Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj życie! Korzystała ze wsparcia agencji Alfa Communications w kampanii „CZERNIAK – to może być TO. Sprawdź TO!”. Opracowane wspólnie z agencją treści – strona internetowa oraz komunikacja w mediach społecznościowych aktywizowały odbiorców do zapobiegania, wykrywania i leczenia czerniaka. Wspierający realizację kampanii zespół Alfa Communications był wyjątkowo zaangażowany i skuteczny. Wykazał się rzetelnością, kreatywnością i profesjonalizmem w budowaniu koncepcji akcji, rekomendowaniu skutecznych rozwiązań oraz wdrażaniu zaplanowanych aktywności.

Marta Szklarczuk | Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj życie!