Program
Pozytywnie Otwarci

Pozytywnie Otwarci to jedyny w Polsce, kompleksowy program edukacyjny o HIV/AIDS, który realizujemy nieprzerwanie od 2011 roku.
Co udało nam się osiągnąć?…

AAA AUTO, ZBUDOWANIE
WIZERUNKU LIDERA

W efekcie naszych działań każdego roku notujemy wzrost liczby publikacji. Jesteśmy stale obecni w mediach ogólnopolskich i regionalnych. W okresie naszej pracy dla firmy jej wyniki sprzedaży wzrosły kilkukrotnie.

OZE – to się opłaca! Kampania promująca odnawialne źródła energii.

Jesteśmy częścią międzynarodowej kampanii edukacyjnej kierowanej przez Finn Partners, a realizowanej poza Polską także w Hiszpanii, Niemczech, Szwecji oraz we Francji i we Włoszech. Celem jest edukacja społeczeństwa w obszarze korzystania z odnawialnych źródeł energii.

Hertz New Technologies – bezpieczeństwo Infrastruktury Krytycznej

Wspieramy firmę Hertz New Technologies w promocji systemów pozwalających chronić polskie obiekty infrastruktury krytycznej, jak lotniska, porty, rafinerie etc. przed wtargnięciem nieautoryzowanych dronów.

HCV – Akcja Identyfikacja

W ramach realizowanego dla Gilead Sciences Poland projektu Akcja Identyfikacja organizujemy wykłady dla przyszłych lekarzy prowadzone na uczelniach medycznych, a od 2020 roku on-line oraz połączone z testowaniem na HCV warsztaty na Uniwersytetach Trzeciego Wieku dla osób starszych, a także w placówkach postpenitencjarnych.

Batist Medical

Wspieraliśmy firmę Batist Medical zajmującą się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości wyrobów medycznych oraz ochronnych, w zbudowaniu jej reputacji na polskim rynku.

Krajowe Centrum ds. AIDS

Zrealizowaliśmy z sukcesem kampanię społeczną „Czy wiesz, że…” Krajowego Centrum ds. AIDS prowadzoną w internecie z udziałem ekspertów – lekarzy chorób zakaźnych…

GOODFEST - Polish New
Music Festival

Realizując 3 edycje festiwalu (2012, 2013, 2014), działaliśmy wielotorowo. Liczba wyświetleń informacji na profilu Facebook wyniosła ok. 4,5 mln z zasięgiem blisko 2,5 mln…