Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie budowy, umacniania oraz obrony reputacji firm i marek. Oferujemy strategiczne doradztwo, analizę postrzegania firmy, opracowanie strategii i realizację programów komunikacyjnych, które są zgodne z celami biznesowymi firmy. Oprócz prowadzenia relacji z mediami, działania realizujemy w kluczowych obszarach:

 • Komunikacja wewnętrzna
  Przedsiębiorstwo osiągnie wytyczone cele biznesowe, jeśli pracownicy firmy zaakceptują wprowadzane zmiany, a następnie z przekonaniem zaangażują się w realizację zadań. Innymi słowy, przedsiębiorstwo potrzebuje wsparcia pracowników, aby maksymalnie wykorzystać swoje możliwości i odnieść sukces.
 • Komunikacja produktowa
  Realizujemy programy komunikacji z konsumentami, które budują i umacniają wizerunek marki oraz motywują ich do decyzji zakupowych. Szczególną uwagę skupiamy na działaniach typu digital, prowadząc efektywne kampanie w social media, a także korzystając z narzędzi influencer i content marketingu.
 • Komunikacja kryzysowa
  Prowadziliśmy programy antykryzysowe dla wielu firm polskich, jak i zagranicznych, z różnych branż. Oferujemy zarówno zarządzanie komunikacją w sytuacji kryzysowej, jak i przygotowujemy firmy do obrony ich reputacji, poprzez opracowanie Instrukcji Zarządzania Sytuacją Kryzysową.
 • Relacje inwestorskie
  Oferujemy usługi, które pozwalają na komunikację Spółki z uczestnikami rynku kapitałowego, w celu utrzymania jej pozytywnego wizerunku, m.in. poprzez bieżącą komunikację z kluczowymi grupami z otoczenia Spółki oraz obronę jej reputacji.
 • Public affairs
  Pomagamy zbudować reputację oraz osiągnąć cele biznesowe firm zarówno lokalnie, jak i na poziomie kraju, łącząc badania opinii, zaangażowanie ekspertów, budowanie koalicji i programów oddolnych, relacje z mediami oraz działania w mediach społecznościowych.